Testy wierności – wprowadzenie

Testerki i testerzy wierności… Testy Wierności.

Wiemy, jak bardzo delikatnym tematem jest sprawdzenie wierności drugiej osoby. Dlatego podejmując się zlecenia, mającego na celu weryfikację podatności na flirt, przywiązujemy dużą wagę do bycia subtelnym i dyskretnym.

Nasi wykwalifikowani agenci i agentki, zawodowo zajmujący się testowaniem, są do tego zadania bardzo dobrze przygotowani – oprócz doświadczenia, posiadają również zdolności aktorskie, dzięki którym potrafią dostosować się do każdej sytuacji. Stosując metody socjotechniczne, potrafią świetnie rozpoznać typ osobowości drugiej osoby, by łatwiej i wiarygodniej wejść z nią w relacje. Nie brakuje im także wdzięku i uroku osobistego, dzięki którym swobodniej odgrywają swoje role. Każdy z naszych testerów wierności zachowuje pełną dyskrecję, a po zakończonym zleceniu znika z przestrzeni życiowej osoby testowanej, zakańczając jakiekolwiek dalsze kontakty.

W swoich działaniach tester często balansuje na granicy (dochodzi np do pocałunków), uzyskując od osoby testowanej deklarację spotkania albo wręcz spotykając się w miejscu wskazującym na gotowość podjęcia bezpośrednich kontaktów płciowych (np hotel, mieszkanie). Nigdy jednak nie zgadza się na seks. Ma tylko za zadanie być jak najbardziej uwodzicielski i kusić płeć przeciwną weryfikując jak daleko osoba testowana była by skłonna się posunąć. Chodzi bowiem o sprawdzenie podatności osoby testowanej na aktywność towarzyską (do poziomu określonego przez zleceniodawcę), a nie doprowadzenie do fizycznej zdrady.

Przy zleceniu pracuje dobrany do preferencji figuranta, doświadczony agent / agentka oraz technik, aranżujący relacje i przygotowujący miejsca spotkań osoby testowanej z testerem wierności. Technik, obsługujący najwyższej jakości sprzęt , zajmuje się rejestracją nagrań i dźwięku. Dzięki temu, klient zawsze otrzymuje “twardy” materiał dowodowy.

Ponieważ nasze agentki i agenci nieustannie podnoszą swoje umiejętności poprzez specjalistyczne szkolenia behawioralne, poliglotyczne i psychologiczne, z powodzeniem działają na rynku już od wielu lat. Są również doceniani za skuteczność i dyskrecję.

Realizacją zleceń sprawdzających wierność drugiej osoby zajmujemy się na terenie całej Polski, Europy i wielu krajów świata. Więc, jeśli podejrzewasz swojego partnera /partnerkę, przyszłego zięcia / synową, nowego znajomego przyjaciółki / przyjaciela o zbyt łatwe i bezpośrednie wchodzenie w relacje towarzyskie lub wręcz nieuczciwość, zgłoś się do nas. Potwierdzimy lub wykluczymy Twoje obawy w stosunku do osoby, o której intencje się obawiasz. Pomoże Ci to podjąć czasami ważne decyzje życiowe i te czysto pragmatyczne, jak np wprowadzenie ustroju rozdzielności majątkowej…

Dodatkowe usługi

Joanna Najbor – Psycholog

Joanna Najbor Psycholog (wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne) W obliczu psychologicznego kryzysu człowiek nim dotknięty doświadcza zaburzeń w codziennym funkcjonowaniu. Ciężko radzić mu sobie z tym, co zaburzyło jego rzeczywistość...

Przedstaw nam swoją sprawę i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.