Joanna Najbor

Psycholog (wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne)

W obliczu psychologicznego kryzysu człowiek nim dotknięty doświadcza zaburzeń w codziennym funkcjonowaniu. Ciężko radzić mu sobie z tym, co zaburzyło jego rzeczywistość i często traci wtedy sens swojego życia. Osoba w kryzysie może doświadczać nieprzyjemnego pobudzenia, niepokoju, zaburzeń snu (bezsenność / wybudzenia w nocy). Mogą pojawiać się natrętne wspomnienia krytycznego wydarzenia oraz skłonność do wycofywania się z codziennych aktywności. Wpływ wydarzeń kryzysowych na psychikę ludzką może być bardzo silny i utrzymywać się nawet przez całe życie, jeśli nie podejmie się odpowiednich działań zaradczych.

Zdradę, rozstanie, rozwód można uznać za doświadczenia kryzysowe, często nawet traumatyczne. Gdy nie potrafimy samodzielnie poradzić sobie z tego rodzaju sytuacją, watro skorzystać z profesjonalnej, psychologicznej i psychoterapeutycznej pomocy. Bierność w tym zakresie może bowiem generować dodatkowe, poważne trudności: stany depresyjne, lękowe, zaburzenia psychosomatyczne i wiele innych.

Oferowany zakres wsparcia:
– realna pomoc psychologiczna, w każdej ciężkiej sytuacji życiowej
– pomoc psychologiczna w dziedzinie seksuologii
– praca psychoterapeutyczna w nurcie EMDR (praca z traumą)
– psychoterapia w nurcie psychodynamicznym

Joanna Najbor ukończyła studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, na Wydziale Pedagogiki i Psychologii. Posiada m.in. wieloletnie doświadczenie terapeutyczne i kompetencje pomocy psychologicznej w dziedzinie seksuologii, zdobywane w czasie Podyplomowych Studiów na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wiedzę z zakresu psychoterapii psychodynamicznej zdobywała w czasie 4-letnich certyfikowanych studiów w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. W 2014 roku uzyskała Europejski Certyfikat Psychoterapeuty (European Certificate of Psychotherapy ECP) wydawany przez Europejskie Towarzystwo Psychoterapii z siedzibą w Wiedniu. Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego otrzymała w 2017 roku, natomiast w roku 2019 zdobyła tytuł psychoterapeuty EMDR i jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR.

http://www.wroclaw-psychoterapia.pl/

Przedstaw nam swoją sprawę i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.