Doskonała komunikacja cały czas

01. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo

02. Umówimy Cię na dyskretne spotkanie

03. Szczegółowo opiszesz nam swój problem

04. Przeanalizujemy sprawę i wyznaczymy najlepszego Detektywa

05. Przygotujemy plan z dbałością o szczegóły

06. Przedstawimy Ci koncepcję i podpiszemy umowę

07. Zrealizujemy zadanie rzetelnie i dyskretnie

08. Przekażemy Ci szczegółowy raport i zgromadzony materiał

09. Skorzystaj z dalszej obsługi prawnej, wsparcia psychologa

Metoda działania

Po analizie Twoich potrzeb, przydzielamy licencjonowanego detektywa, który specjalizuje się w dziedzinie detektywistyki, będącej przedmiotem zlecenia.  Od tej pory masz możliwość komunikacji z nim 24 h/dobę. Z opcji tej korzysta również detektyw i koordynator biura, którzy stale są z Tobą w kontakcie i wymieniają się niezbędnymi informacji w trakcie prowadzonej sprawy. W miarę potrzeb, detektywi uzupełniają się podczas pracy zespołowej i prowadzą zsynchronizowane działania. Nadzór i koordynację zlecenia zawsze prowadzi detektyw zarządzający biurem. W sprawach porwań i zaginięć, a także w sytuacjach, w których czas może mieć wpływ na bezpieczeństwo i życie osób, zawsze jesteśmy dostępni 24 h/dobę i działamy natychmiastowo.

Poza sytuacjami nagłymi, nie przyjmujemy więcej zleceń niż jesteśmy w stanie rzetelnie wykonać. Jeden detektyw w tym samym czasie pracuje tylko nad Twoją sprawą. Nasze działania są zawsze nastawione na wynik. Nie prowadzimy jałowych obserwacji, nie marnujemy czasu i nie nadwyrężamy Twojego zaufania. Wykorzystujemy wszystkie dostępne tradycyjne, jak i nowoczesne metody operacyjne. W naszej codziennej pracy wspieramy się zaawansowaną technologią, w tym także obserwacją własnymi, profesjonalnymi dronami. Nie oszczędzamy na sprzęcie, dzięki któremu czas świadczonej usługi skraca się i ogranicza koszty ponoszone przez Klientów. Korzystając z takiego sprzętu, zdobywamy niepodważalny materiał dowodowy w sprawach cywilnych i karnych.

Ciągła doskonała komunikacja to nasz atut. Po zakończonej sprawie sporządzamy dla Ciebie profesjonalny raport, mający rzeczywistą wartość dowodową. Przekazujemy go wraz z wszelkimi zebranymi materiałami – zdjęciami, zapisami wideo, zapisami dźwięku, itp. Na tym jednak nie kończy się  nasza rola. Bez względu na to, kto reprezentuje Cię w sądzie, możesz liczyć na nasz udział w rozprawie oraz świadczenie na Twoją korzyść, jak również współpracę z organami ścigania.

Ponadto możesz skorzystać z profesjonalnej obsługi prawnej naszej kancelarii – adwokata lub radcy, specjalizujących się w prawie obejmującym Twój problem. Zawsze możesz liczyć na naszą empatię. Gdy czujesz, że nie radzisz sobie emocjonalnie z problemem, nasz psycholog udzieli Ci wsparcia i pomoże przejść kryzys.

Obszar działania

Niektóre agencje detektywistyczne deklarując współpracę z „zaprzyjaźnionymi” detektywami na terenie całej Polski, Europy czy nawet świata, pozornie ograniczają w ten sposób koszty ponoszone przez Klienta. My wychodzimy z założenia, że powierzonego nam zlecenia nikt nie wykona z taką należytą starannością i determinacją jak my. Dlatego w porozumieniu ze Zleceniodawcą osobiście działamy przez 24 h/dobę na terenie:

  • całej Polski
  • Europy
  • większości państw na świecie.

Takie sytuacje zdarzają się, kiedy figuranci wyjeżdżają poza wcześniej przyjęty obszar obserwacji (a okoliczności wskazują na możliwość zebrania stosownego materiału dowodowego) lub czasowo albo na stałe zmieniają miejsce pobytu, w przypadku porwań, zaginięć, ucieczek z domu, celowego ukrywania się.

Podstawy prawne

Dzięki profesjonalizmowi osiągnęliśmy wysoką skuteczność działania. Wszelkie czynności realizujemy w oparciu o wydane zezwolenia, licencje i koncesje oraz zgodnie z obowiązującym prawem. Jeżeli nasze uzasadnione podejrzenia, że Zleceniodawca działa bezprawnie lub na granicy przepisów prawa, a zebrany przez nas materiał może zostać wykorzystany w sposób sprzeczny z prawem, zaszkodzić czyjemuś bezpieczeństwu, zdrowiu lub życiu, doprowadzić do czynów zabronionych, sprawdzą się, to bez wahania odmówimy przyjęcia i wykonania takiego zlecenia.

Działamy w oparciu o:

  • ustawę z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych ( Dz.U. z 2002 r., Nr 12, poz. 110 z późn. zm.)
  • ustawę z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia ( Dz.U. z 1997 r., Nr 114, poz. 740 z późn.zm.)
  • ustawę z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji ( Dz.U. z 1999 r., Nr 53, poz. 549 z późn.zm.)
  • ustawę z dnia 24 maja 2013 r. o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej ( Dz.U. z 2013 r., poz. 628 z późn.zm.).

Stosujemy regulacje RODO i UODO:

Twoje dane są u nas bezpieczne i przetwarzane zgodnie z prawem na podstawie ujętych niżej uregulowań ustawowych. Wprowadziliśmy szereg działań poświadczających skuteczność naszych procesów i zabezpieczeń. Stosujemy zabezpieczania fizyczne dokumentacji, jak również wysoko zaawansowane zabezpiecza elektroniczne, tj. szyfrowanie dysków i przesyłanych wiadomości, hasłowanie plików, zaawansowane zabezpieczenie sieci i transferu danych.

Działamy w oparciu o:

  • ustawę z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2018 r., poz. 1000 z późn.zm.)
  • ustawę z dnia 05 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych ( Dz.U. z 2010 r. Nr 182, poz. 1228 z późn.zm.).

 

Przedstaw nam swoją sprawę i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.