Drony DJI Mavic Pro 2

Profesjonalny dron do zadań specjalnych, to bardzo ważne wyposażenie operatora pozyskującego materiał dowodowy, dotychczas nieosiągalny. Jako jedni z nielicznych, posiadając licencję lotniczą, możemy prowadzić obserwacje z nieba w każdym niemal obszarze. To wyższa jakość detektywistyki.

Wysokiej jakości kamera 4K

Dzisiaj profesjonalna kamera o odpowiednich parametrach zastępuje plecak sprzętu fotograficznego. Oto kilka profesjonalnych obiektywów w jednej kompaktowej obudowie, gotowej do natychmiastowego użycia. Nasze kamery działają również w warunkach słabego oświetlenia oraz w zupełnej ciemności w trybie noktowizyjnym. Zoom optyczny x70 oraz cyfrowy x1500! pozwala prowadzić obserwacje z dogodnej pozycji, bez obawy dekonspiracji.

Aparat fotograficzny Sony NEX-5

Kompaktowy, jednak posiadający wielkie możliwości, sprzęt fotograficzny z profesjonalnymi teleobiektywami o imponującym zbliżeniu optycznym. Coraz rzadziej używany, powoli wypierany przez wielozadaniowe i bardziej poręczne kamery.

Własna stacja monitoringu

Posiadamy własne centrum monitorowania rejestratorów wideo z możliwością zainstalowania ich niemal w każdym wskazanym miejscu lub w pojazdach. Dzięki nim możemy prowadzić zdalną obserwację każdego figuranta i obiektu na terenie całej Polski przez 24 h/dobę. Obsługujemy zdalną transmisję sygnału aż z 5 kamer. Ułatwia nam to szybkie łącze transferowe GSM WiFi, 5 kategorii w standardzie ac i ax.

Mobilne zestawy rejestrujące obraz

Do efektownego rejestrowania obrazu wykorzystujemy mobilne zestawy nagrywające (montowane np. w samochodzie pozostawianym pod domem osoby obserwowanej). Czas pracy to nawet kilka dni na dodatkowym zasilaniu. Z rejestrowanego 24h/d obrazu gromadzimy wartościowy materiał dowodowy.

Ukryte, dyskretne mini kamery

Współczesna detektywistyka wymaga często nietypowych rozwiązań i kreatywności. Zlecenia bywają naprawdę przeróżne a warunki im towarzyszące niejednokrotnie ograniczają możliwość zastosowania tradycyjnych kamer. Wówczas wykorzystujemy profesjonalne mikro kamery ukryte w odzieży lub przedmiotach codziennego użytku, tj. guzki, okulary, zapalniczki, zegarki, kluczki samochodowe, elementy wyposażenia wnętrz, itp… Nie są to zabawki powszechnie dostępne w znanych sklepach internetowych, tylko profesjonalny, niezawodny sprzęt – często mamy tylko jedną szansę, aby uchwycić to, co naprawdę ważne…

Zestawy podsłuchowe GSM i radiowe

Naszym Klientom udostępniamy zestawy podsłuchowe do przekazywania i odbioru dźwięku na odległość do 1500 metrów. Nadajniki (tzw. pluskwy) to niewielkie urządzenia, które łatwo można ukryć w różnych miejscach czy przedmiotach codziennego użytku. Czas pracy sięga kilkunastu dni. Rozmowy można odsłuchiwać za pomocą dołączonego skanera. Po podłączeniu dyktafonu możliwe jest nagrywanie rozmów przekazywanych z podsłuchu. Natomiast dostępne u nas podsłuchy GSM działają bez ograniczeń odległościowych w zasięgu sieci komórkowych. Odsłuch odbywa się za pomocą urządzeń wyposażonych w karty GSM i daje nieograniczone możliwości rejestrowania.

GPS, lokalizatory

W ramach współpracy, naszym Klientom udostępniamy profesjonalne zestawy lokalizacyjne GPS montowane w dyskretny sposób w pojazdach oraz innych przedmiotach użytku codziennego. Profesjonalne GPS’y zainstalowane w samochodach, dzięki solidnym baterią utrzymują swoją aktywność nawet do 2 m-cy. Są wodoodporne, solidnie wykonane i niezawodne – nie gubią zasięgu i nie zmienią swoich właściwości nawet podczas bardzo niskiej temperatury otoczenia.

Wykrywacze podsłuchów, lokalizatorów GPS i kamer

Posiadamy zestaw profesjonalnych (wysokiej klasy) wykrywaczy do wykrywania osprzętu inwigilacyjnego oraz wysyłanych przez te urządzenia  sygnałów. Nasze wykrywacze w rękach doświadczonego technika wykryją: urządzenia i transmisję sygnałów drogą radiową (na różnych częstotliwościach), transmisję GSM, dyktafony, rejestratory audio, mikrofony sejsmiczne i kierunkowe, podsłuchy telefoniczne, ukryte kamery i rejestratory obrazu. Ponadto wykrywamy urządzenia GPS, lokalizujące Twoje dane współrzędne, zarówno w pojazdach, rowerach jak i przedmiotach codziennego użytku.

Broń palna krótka- pistolety CZ P07

Realizując ochronę osobistą i mienia, stawiamy na pełny profesjonalizm działań. Nasi licencjonowani pracownicy ochrony oprócz bardzo dobrej kondycji fizycznej, wysokiej kultury osobistej, umiejętności z zakresu komunikacji i planowania, zdolność zachowania spokoju i racjonalnego myślenia w różnych, często trudnych sytuacjach posiadają wyszkolenia strzeleckie oraz praktyczną umiejętność posługiwania się bronią palną. Dlatego wyposażyliśmy ich w niezawodny i sprawdzony sprzęt – pistolety CZ P07, kaliber 9x19mm.

Optyka obserwacyjna – lornetki, lunety, noktowizory

Podczas realizacji działań operacyjno-wywiadowczych z oczywistych względów wymagana jest od nas dyskrecja. Dlatego większość naszych działań prowadzimy ze znacznej odległości. Zapobiegamy w ten sposób dekonspiracji ze strony obserwowanych osób i ich otoczenia. Używamy do tego celu, zgromadzonej przez lata, optyki obserwacyjnej w postaci profesjonalnych, wysokojakościowych lornetek, lunet i noktowizorów.

Przedstaw nam swoją sprawę i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.