Nasz zespół

Jesteśmy w 100% uzupełniającym się czteroosobowym zespołem licencjonowanych detektywów, z których każdy posiada specjalizację i doświadczenie w konkretnej dziedzinie:

  1. sprawy rodzinne i obyczajowe, m.in. zdrady, rozwody, bezpieczeństwo dzieci, poszukiwania osób
  2. sprawy karne (gdzie niezbędna jest wiedza i praktyczne doświadczenie w działaniach operacyjno-wywiadowczych oraz relacje nabyte podczas wieloletniej pracy w służbach mundurowych)
  3. wsparcie biznesu (realizowane przez detektywa z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy na różnych szczeblach pracowniczych, w tym zarządczych, w firmach i korporacjach sektora prywatnego, jak i publicznego, posiadającego praktyczną i merytoryczną wiedzę na temat biznesu, finansów, przetargów, spraw pracowniczych)
  4. sprawy cywilne, m.in. nadużycia, kradzieże, oszustwa, poszukiwanie mienia, windykacja.

Detektywi uzupełniają się, prowadząc zsynchronizowane działania w przypadku pracy nad tą samą sprawą. Całość zawsze nadzoruje i koordynuje detektyw zarządzający biurem. Dopełnieniem naszej pracy operacyjnej jest nieocenione wsparcie, należącego do zespołu, specjalisty informatyki śledczej m.in. ds. zwalczania cyberprzestępczości.

Podobnie jak nasi Klienci, korzystamy ze wsparcia i obsługi prawnej udzielanej bezpośrednio przez pracujących z nami adwokatów i radców prawnych. Zapewniamy naszym Klientom także pomoc w sferze emocjonalnej i psychicznej, dzięki wsparciu naszego psychologa.

Piotr Rembikowski

Zarządzający biurem / Detektyw / Koordynator Ochrony Fizycznej

Założyciel kancelarii detektywistycznej oraz ochrony osób i mienia, licencjonowany Detektyw i Pracownik Ochrony Fizycznej II stopnia. Specjalista OSINT w zakresie zaawansowanego pozyskiwania danych na temat ludzi i firm. Licencjonowany pilot bezzałogowych statków powietrznych w zasięgu i poza zasięgiem wzroku (VLOS i BVLOS). Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej, posiadający dyplom mgr na kierunku Finanse i Rachunkowość w specjalności Finanse i Zarządzanie oraz na kierunku Zarządzanie w specjalności Psychologia w Biznesie. Absolwent Studiów Podyplomowych w zakresie Zarządzania Projektami. Posiada certyfikację TÜV Pełnomocnika ds. Zarządzania Systemem Jakości ISO. Ekspert ds. produktów finansowych. Praktykę zawodową, którą dzisiaj wykorzystuje w działalności detektywistycznej, zdobywał zajmując stanowiska różnego szczebla (w tym zarządcze) w firmach i korporacjach sektora prywatnego oraz publicznego. Specjalizuje się m.in. w sprawach gospodarczych i wsparcia biznesu.

Grupa Detektywów Operacyjnych

Zespół trzech doświadczonych, wieloletnich praktyków, licencjonowanych detektywów, posiadających specjalizację i ogromną wiedzę merytoryczną w zakresie działań operacyjno-wywiadowczych. Najlepsi z najlepszych na rynku, skuteczni i dyskretni, dający gwarancję jakości wykonania usługi. Ze względów bezpieczeństwa i poufności wizerunku (w trosce o niezdekonspirowanie detektywa i jego zleceniodawcy podczas realizacji zleceń) dane personalne nie są prezentowane. Możesz ich poznać osobiście, powierzając nam swoją sprawę.

Marek Bryling

Specjalista informatyki śledczej (cyberprzestępczość)

Doswiadczony Specjalista Cybersecurity, architekt systemów, lider techniczny i programista. W branży posiada ponad 26 lat doświadczenia. Głównie w rozwiązaniach backendowych, systemach rozproszonych. Współtwórca projektów m.in. dla takich firm jak: STX Next, Clearcode, Numisec, Look4App, BoxOfAds, Codernity, Agridata. W Kancelarii Detektywistycznej Detektonica zawiaduje komercyjnym Laboratorium Kryminalistycznym, w którym wykonywane są badania m.in. z zakresu telefonii komórkowej, informatyki. Przeprowadza ekspertyzy z dziedziny IT i informatyki śledczej. Z powodzeniem realizuje zlecenia z dziedziny bezpieczeństwa, audytów powdrożeniowych, audytów bezpieczeństwa oraz testów penetracyjnych.

Licencjonowani pracownicy ochrony fizycznej

Ochrona osobista

Obecnie sześciu licencjonowali specjalistów ochrony osobistej (mężczyźni i kobiety), posiadający wieloletnie doświadczenie w branży. Nasi agenci i agentki ochrony wykazują się szeregiem unikalnych cech i umiejętności, umożliwiających im świadczenie profesjonalnych usług ochrony osobistej. Dane personalne agentów nie są ujawniane ze względu na bezpieczeństwo ich samych, jak i zleceniodawców.

Anna Kuś

Adwokat (sprawy rozwodowe / podział majątku)

Profesjonalistka udzielająca pomocy w życiowych sprawach. Adwokat Anna Kuś od wielu lat reprezentuje klientów w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, w tym w sprawach o rozwód. Kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy z klientem, gwarantuje wysoką jakość usług przy pełnym zaangażowaniu w sprawę. Podstawową zasadą współpracy z Klientem jest zaufanie oraz indywidualne podejście do problemu, co gwarantuje optymalne zabezpieczenie jego interesów.

Katarzyna Maśko

Radca Prawny (sprawy gospodarcze)

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, nr wpisu na listę radców prawnych – 1533. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego i postępowań sądowych w ramach indywidualnej kancelarii radcy prawnego. W pracy zawodowej realizuje zasadę uczciwości wobec klienta przy najlepszym zabezpieczeniu i realizacji jego interesów.

Joanna Najbor

Psycholog / Psychoterapeuta

Profesjonalistka w udzielaniu pomocy i wsparcia w sytuacjach kryzysowych oraz załamania nerwowego. Od wielu lat pracuje z pacjentami indywidualnymi i parami. Posiada wieloletnie doświadczenie i wiedzę z zakresu psychologicznego rozumienia człowieka, co sprawia, że wykonywana przez nią praca spełnia najwyższe standardy zawodowe. Zapewnia pełną dyskrecję oraz empatyczne podejście do człowieka. Wierzy, że każdy kryzys można pokonać i dzięki niemu rozwinąć się.

Przedstaw nam swoją sprawę i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.