Jak zdradzają mężczyźni?

2 lutego 2020

Jak wynika z badań seksuologów do zdrady przyznaje się co trzeci mężczyzna. Paradoksalnie, większość mężczyzn zdradzających swoje żony, kocha je. Romans nie oznacza dla nich końca miłości. Jest jedynie odskocznią od codziennego, czasem nużącego życia.

W przysłowiowym „skoku w bok” mężczyźni szukają potwierdzenia swojej męskości, a także cieszą się nowością i ekscytującym charakterem sekretnych spotkań. Zdarza się jednak, że zdrada jest wynikiem przemyślanego działania. Najczęstszy powód takiego działania jest brak zaspokojenia seksualnego, w tym również w obszarze urozmaicenia, fantazji związanych z seksem. Panowie zdecydowanie mocniej odczuwają potrzebę zbliżenia intymnego i gorzej radzą sobie z długotrwałym brakiem zaspokojenia w tym obszarze. Rzadziej wpisują się też w wieloletnie romanse. Zazwyczaj szukają partnerki na jedną noc lub korzystają z usług agencji towarzyskich. Innym powodem zdrady mogą stać się częste pretensje i kłótnie domowe, zaniedbywanie przez partnerkę lub po prostu wykorzystania nadarzającej się okazji, np. podczas wyjazdu służbowego.

Kobiety intuicyjnie wyczuwają zdradę. Jednak bez względu na to, czy ufają swojemu partnerowi czy są podejrzliwe co do jego uczciwości, istnieją oznaki zdrady, które można zauważyć samemu. Są nimi np.:

  1. nagłe dbanie o siebie, wygląd, ubranie
  2. krótkie i zdawkowe rozmowy telefoniczne lub częste wiadomości
  3. głuche telefony
  4. zwiększona ilość nadgodzin i wyjazdów służbowych
  5. zmiana zachowań seksualnych: brak zainteresowania seksem albo nagła ochota na więcej, mająca uśpić podejrzenia
  6. częstsze zakupy, niecodzienne wydatki na koncie lub wypłaty gotówki z konta
  7. zmiana zachowania, w tym brak zainteresowania rodziną i ciągła nieobecność „duchem”
  8. ślady szminki na koszuli
  9. częste przesiadywanie przed komputerem, szczególnie po zaśnięciu żony.

Sprawdź powiązane usługi detektywistyczne:
>>> Zdrada Niewierność Dowody
>>> Alimenty
>>> Wywiad przedmałżeński

>>> Oszustwa matrymonialne

Podobne tematy

Przedstaw nam swoją sprawę i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.