Oszustwa matrymonialne

Oszustwa matrymonialne i małżeństw z pobudek ekonomicznych

Pod pojęciem oszustwa matrymonialnego kryje się chęć i dążenie do osiągnięcia korzyści majątkowych oraz materialnych kosztem partnera. Osoba dopuszczająca się tego czynu działa według ustalonego wcześniej planu opartego na więzi emocjonalnej z ofiarą. Najczęściej ofiarami padają kobiety oczarowane i zakochane w swoim partnerze.

Jeśli podejrzewasz, że Twój partner / partnerka mogą coś przed Tobą ukrywać, zdaj się na profesjonalną obserwację prowadzoną przez naszego detektywa. W toku dyskretnego wywiadu środowiskowego zweryfikuje, czy nie stoi za tym zdrada lub chęć dokonania oszustwa matrymonialnego. Sprawdzi dokładnie tożsamość, stan obecny, a także przeszłość obiektu obserwacji. Stworzone przez detektywa sprawozdanie może posłużyć jako mocny dowód w sądzie przeciwko osobie, która coś poważnego przed Tobą ukrywała, skłamała lub ostatecznie oszukała.

Sygnały, których nie możesz przeoczyć w podejrzeniu o oszustwo matrymonialne:

  • prawienie komplementów i wyznanie miłości już na samym początku znajomości
  • niechęć do przedstawienia członków rodziny i znajomych
  • niechęć do mówienia o przeszłości
  • problemy z np. utratą pracy, miejscem zamieszkania, kradzieżą samochodu, kryzysem w prowadzonym biznesie, itp.
  • podświadome czucie, że druga osoba coś ukrywa.

Wstępna konsultacja

250 zł netto*

Szacowany
czas

40 godzin

Orientacyjna cena

6000 zł netto*

Specjalistyczny sprzęt

Koszty opcjonalne

* w przypadku skorzystania z usługi konsultacja zostaje wliczona w cenę zlecenia

Dodatkowe usługi

Anna Kuś – Adwokat

Anna Kuś Adwokat (sprawy rozwodowe / podział majątku) Profesjonalistka udzielająca pomocy w życiowych sprawach. Adwokat Anna Kuś od wielu lat reprezentuje klientów w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, w...

Joanna Najbor – Psycholog

Joanna Najbor Psycholog (wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne) W obliczu psychologicznego kryzysu człowiek nim dotknięty doświadcza zaburzeń w codziennym funkcjonowaniu. Ciężko radzić mu sobie z tym, co zaburzyło jego rzeczywistość...

Przedstaw nam swoją sprawę i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.