Alimenty Rozwód Podział majątku

Alimenty Rozwód Podział Majątku

Uchylanie się od płacenia alimentów to jeden z poważniejszych problemów spotykany w Polsce. Dzieje się tak, gdy małżonkowie rozchodzą się w gniewie. Wówczas jedno z nich próbuje unikać płacenia alimentów na rzecz swoich dzieci poprzez zaniżanie przychodów, uciekanie z majątkiem lub celowe ukrywanie miejsca pracy.Sąd nie jest w stanie udowodnić, że dana osoba pracuje i wyegzekwować alimenty.

Dopiero wynajęcie wykwalifikowanego detektywa z naszej kancelarii jest w stanie zmienić tę sytuację. To on zbierze materiał potwierdzający stan faktyczny, który może stać się kluczowy w ustaleniu wysokości alimentów. Nasz specjalista ustali miejsce pracy byłego małżonka, ujawni źródła dochodu, z którego komornik będzie mógł wyegzekwować należną kwotę świadczenia na rzecz dzieci.

Wstępna konsultacja

250 zł netto*

Szacowany
czas

20 godzin

Orientacyjna cena

3 000 zł netto*

Specjalistyczny sprzęt

Koszty opcjonalne

* w przypadku skorzystania z usługi konsultacja zostaje wliczona w cenę zlecenia

Dodatkowe usługi

Anna Kuś – Adwokat

Anna Kuś Adwokat (sprawy rozwodowe / podział majątku) Profesjonalistka udzielająca pomocy w życiowych sprawach. Adwokat Anna Kuś od wielu lat reprezentuje klientów w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, w...

Katarzyna Maśko – Radca Prawny

Katarzyna Maśko Radca Prawny (sprawy gospodarcze) Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego i postępowań sądowych w ramach indywidualnej kancelarii radcy prawnego. W pracy zawodowej realizuje zasadę uczciwości wobec...

Przedstaw nam swoją sprawę i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.