Obserwacja pod kątem uzależnień

Obserwacja pod kątem uzależnień

Podejrzewasz, że bliska Ci osoba jest uzależniony od alkoholu, narkotyków lub jakichkolwiek innych używek? Chcesz mieć pewność? Skorzystaj z naszych usług. Dzięki naszej kancelarii możesz potwierdzić lub wykluczyć swoje obawy. Informacje zdobędziemy poprzez obserwację, wywiad środowiskowy, a w przypadku uzależnienia od narkotyków m.in. poprzez dyskretne pobranie materiału do badań laboratoryjnych na wykrycie obecności używki w organizmie. Zapewnimy także pomoc psychologiczną dla uzależnionego, jak i jego rodziny.

Istnieje kilka podstawowych objawów, które powinny wzbudzić twoją czujność w kwestii potencjalnego uzależnienia małżonka, partnera, czy dziecka:

  • nagłe zmiany w zachowaniu
  • systematyczny odpływ środków finansowych
  • objawy psychofizyczne

Pamiętaj, że uzależnienie to proces powolny, ale i powtarzalny. Dlatego reaguj, kiedy zauważasz pierwsze i regularne objawy. Uchronisz w ten sposób bliską Ci osobę przed wyniszczającymi skutkami uzależnienia, a całą rodzinę przed katastrofą finansową i traumą życia pod jednym dachem z osobą silnie uzależnioną.

Wstępna konsultacja

250 zł netto*

Szacowany
czas

30 godzin

Orientacyjna cena

4500 zł netto*

Specjalistyczny sprzęt

Koszty opcjonalne

* w przypadku skorzystania z usługi konsultacja zostaje wliczona w cenę zlecenia

Dodatkowe usługi

Joanna Najbor – Psycholog

Joanna Najbor Psycholog (wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne) W obliczu psychologicznego kryzysu człowiek nim dotknięty doświadcza zaburzeń w codziennym funkcjonowaniu. Ciężko radzić mu sobie z tym, co zaburzyło jego rzeczywistość...

Przedstaw nam swoją sprawę i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.