Weryfikacja niań i sprzątaczek

Weryfikacja niań i sprzątaczek

Detektyw może okazać się również pomocny, gdy rodzice są niepewni w kwestii wyboru odpowiedniej niani. Nawet jeśli jej CV przedstawia się bez zarzutu, a ona sama wydaje się być godna zaufania, nie zdobędziesz pewności, dopóki nie zasięgniesz informacji z zewnętrznego źródła.

Dobry detektyw bez trudu sprawdzi czy niania spełnia oczekiwania rodziców pod kątem doświadczenia, a także dowie się czy rzeczywiście dobrze opiekuje się ona dzieckiem. Niestety zdarza się, że osoba podająca się za osobę z dużym doświadczeniem, w rzeczywistości nigdy nie sprawowała opieki nad dzieckiem lub w ogóle nie nadaje się do tego typu pracy. W skrajnych przypadkach, co niestety też się zdarza, detektyw jest w stanie wykazać agresję niani wobec dziecka przejawiającą się poprzez wymierzanie kar fizycznych, znęcanie się psychiczne lub nawet poprzez skłonności pedofilskie.

Nasi detektywi zweryfikują opiekunkę dla Twojego dziecka jeszcze zanim ją zatrudnisz. W razie wątpliwości i obaw, dokonają weryfikacji podczas już sprawowanej opieki nad dzieckiem poprzez obserwacje poza domem (np. na spacerze), jak i w domu, m.in. poprzez monitoring ukrytych urządzeń rejestrujących.

Dokładnie taką samą weryfikację jesteśmy w stanie przeprowadzić w przypadku przyszłych jak i obecnych osób sprzątających Twój dom lub innych ludzi, którym powierzasz zarówno opiekę nad najbliższymi, jak i majątkiem domowym czy przestrzenią prywatną.

Nie musisz się obawiać dekonspiracji. Zadanie wykonamy w sposób niezwykle dyskretny i skuteczny, a jedyną osobą, posiadającą wiedzę o naszych działaniach, będziesz Ty jako zleceniodawca.

Wstępna konsultacja

250 zł netto*

Szacowany
czas

30 godzin

Orientacyjna cena

4500 zł netto*

Specjalistyczny sprzęt

Koszty opcjonalne

* w przypadku skorzystania z usługi konsultacja zostaje wliczona w cenę zlecenia

Dodatkowe usługi

Joanna Najbor – Psycholog

Joanna Najbor Psycholog (wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne) W obliczu psychologicznego kryzysu człowiek nim dotknięty doświadcza zaburzeń w codziennym funkcjonowaniu. Ciężko radzić mu sobie z tym, co zaburzyło jego rzeczywistość...

Przedstaw nam swoją sprawę i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.