Obserwacja osób i wywiad środowiskowy

Obserwacja osób i wywiad środowiskowy

Nasze biuro detektywistyczne prowadzi dyskretne obserwacje zarówno osób, jak i miejsc. Jeśli nie masz pewności co do uczciwości, wierności swojego partnera / partnerki, pracownika czy partnera biznesowego. Chcesz sprawdzić, czy kontrahent nie prowadzi nielegalnych interesów, jak starsze dzieci zachowują się, kiedy nie są przez Ciebie nadzorowane, czy niania należycie opiekuje się Twoim dzieckiem, skorzystaj z profesjonalnej usługi detektywów. Sprawdzimy daną osobę lub firmę pod kątem jej rzetelności, wypłacalności i działalności zgodnej z prawem. Zbadamy zachowanie partnera podejrzanego o zdradę, dowiemy się gdzie przebywa, z kim się spotyka, jaki ma plan dnia. Przeprowadzimy wywiad środowiskowy, by poszerzyć zakres informacji o obserwowanej osobie.

W zależności od stopnia trudności, jak i informacji, które chcesz zdobyć, obserwacje mogą trwać od kilku godzin, do nawet kilkunastu tygodni. Przez ten czas detektywi stosują odpowiednie metody inwigilacji, pozwalające na szczegółową analizę zachowania obiektu obserwowanego oraz używają najnowocześniejszego sprzętu podczas swoich działań.

Po zakończeniu zlecenia, możesz spodziewać się szczegółowego raportu z działań detektywa. Zebrane przez naszą kancelarię materiały dowodowe (nagrania wideo, zdjęcia, rozmowy) zawsze dostarczają rzetelnych i wiarygodnych informacji. Wykorzystać je możesz m.in. jako dowód zdrady podczas rozprawy rozwodowej. Wszelkie materiały sporządzone przez naszych detektywów podczas obserwacji osoby lub miejsca, są akceptowane przez sądy.

Decydując się na współpracę z naszą kancelarią detektywistyczną, możesz liczyć na całkowitą dyskrecję i profesjonalizm.

Wstępna konsultacja

250 zł netto*

Szacowany
czas

30 godzin

Orientacyjna cena

4500 zł netto*

Specjalistyczny sprzęt

Koszty opcjonalne

* w przypadku skorzystania z usługi konsultacja zostaje wliczona w cenę zlecenia

Dodatkowe usługi

Anna Kuś – Adwokat

Anna Kuś Adwokat (sprawy rozwodowe / podział majątku) Profesjonalistka udzielająca pomocy w życiowych sprawach. Adwokat Anna Kuś od wielu lat reprezentuje klientów w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, w...

Joanna Najbor – Psycholog

Joanna Najbor Psycholog (wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne) W obliczu psychologicznego kryzysu człowiek nim dotknięty doświadcza zaburzeń w codziennym funkcjonowaniu. Ciężko radzić mu sobie z tym, co zaburzyło jego rzeczywistość...

Przedstaw nam swoją sprawę i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.