Kontrobserwacja

Jeśli zauważyłeś, że te same osoby lub te same pojazdy pojawiają się w miejscu Twojego zamieszkania czy pracy albo masz wrażenie, że ktoś nieustannie parkuje pod Twoim domem i pozostaje w pojeździe, to najprawdopodobniej jesteś obserwowany. Skorzystaj więc z usług naszych detektywów. Przeprowadzą oni profesjonalną kontrobserwację. Detektywi potwierdzą lub wykluczą te podejrzenia, a na dodatek postarają się ustalić, kto jest zleceniodawcą całego przedsięwzięcia.

Kontrobserwacja to zespół działań i technik operacyjnych, które mają na celu stwierdzenie faktu obserwacji przez inne osoby. To także działania uniemożliwiające, zniechęcające lub eliminujące obserwację. Śledzenie może być prowadzone w celu rozpoznania Twojego planu dnia, stosowanych zabezpieczeń, rozpoznania firmy i jej kontrahentów w celach biznesowych lub przestępczych.

Wstępna konsultacja

250 zł netto*

Szacowany
czas

30 godzin

Orientacyjna cena

4500 zł netto*

Specjalistyczny sprzęt

Koszty opcjonalne

* w przypadku skorzystania z usługi konsultacja zostaje wliczona w cenę zlecenia

Dodatkowe usługi

Marek Bryling – informatyka śledcza, cyberprzestępczość

Marek Bryling Specjalista informatyki śledczej (cyberprzestępczość) Doświadczony Specjalista Cybersecurity, architekt systemów, lider techniczny i programista. W branży posiada ponad 26 lat doświadczenia. Głównie w rozwiązaniach backendowych, systemach rozproszonych. Współtwórca...

Przedstaw nam swoją sprawę i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.