Poszukiwania skradzionego i przywłaszczonego mienia

Licencjonowani detektywi biura Detektonica zajmują się również poszukiwaniem mienia utraconego w wyniku przywłaszczenia lub kradzieży. Często zwracają się do nas klienci, którym został skradziony pojazd lub cenny przedmiot. Wówczas zadaniem naszych detektywów jest, aby ustalić kto jest sprawcą kradzieży, jakie jest miejsce pobytu sprawcy, określić dokładną lokalizację skradzionego / przywłaszczonego przedmiotu oraz zabezpieczyć skradzione mienie, a następnie (kiedy wymaga tego sytuacja) zawiadomić odpowiednie służby. W czasie realizacji zlecenia opracowujemy także materiał dowodowy, który może zostać wykorzystany podczas sprawy w sądzie.

Nie bez znaczenia w skuteczności działania naszych detektywów jest fakt, że posiadają oni doświadczenie w pracy w różnych organach ścigania, co znacząco przyspiesza proces poszukiwania przywłaszczonego lub skradzionego mienia.

Wstępna konsultacja

250 zł netto*

Szacowany
czas

30 godzin

Orientacyjna cena

4500 zł netto*

Specjalistyczny sprzęt

Koszty opcjonalne

* w przypadku skorzystania z usługi, konsultacja zostaje wliczona w cenę zlecenia

Dodatkowe usługi

Katarzyna Maśko – Radca Prawny

Katarzyna Maśko Radca Prawny (sprawy gospodarcze) Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego i postępowań sądowych w ramach indywidualnej kancelarii radcy prawnego. W pracy zawodowej realizuje zasadę uczciwości wobec...

Przedstaw nam swoją sprawę i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.