Ochrona osobista i transport VIP

Ochrona osobista VIP

Dla naszych klientów oraz dla nowych podmiotów, z którymi rozpoczynamy współpracę, realizujemy kompleksową usługę ochrony osobistej oraz przewozów VIP luksusowymi samochodami.

Realizując ochronę osobistą i mienia, stawiamy na pełny profesjonalizm działań. Licencjonowali specjaliści wykazują się szeregiem cech, umiejętności i niezbędną wiedzą, pozwalającą im pełnić ochronę najwyższej jakości.

Nasi pracownicy ochrony posiadają bardzo dobrą kondycję, wysoką kulturę osobistą, umiejętności z zakresu komunikacji i planowania, zdolność zachowania spokoju i racjonalnego myślenia w różnych, często trudnych sytuacjach, posługują się językami obcymi. Kluczowe są też kwestie ich umiejętności stosowania środków przymusu (walka wręcz) oraz uprawnienia i praktyczna umiejętność posługiwania się bronią palną.

W przypadku wystąpienia zagrożeń w pierwszej kolejności staramy się rozwiązać je bez użycia siły, która jest ostatecznością. Celem pracownika ochrony jest nie tylko zapewnienie bezpieczeństwa ochranianej osobie, ale również ogólnego komfortu i spokoju. Stąd dużą wagę przykładamy do takiego planowania działań, analizy zagrożeń, bieżącej obserwacji i przewidywania potencjalnych skutków, by nie dochodziło do niebezpiecznych sytuacji.

Proponowany przez nas zakres ochrony osobistej może mieć charakter stały (w układzie 8, 12, 24 h) lub doraźny, np. podczas spotkań biznesowych, wystąpień publicznych, wyjazdów, spotkań rodzinnych, wydarzeń okolicznościowych, itp. Może on być realizowany przez pracowników wyposażonych w środki przymusu bezpośredniego oraz broń palną.

Ochrona osobista w naszym biurze ochrony realizowana jest wyłącznie przez licencjonowanych pracowników ochrony na podstawie koncesji wydanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie ochrony osób i mienia Nr L-0043/20.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dotyczącą >>> OCHRONY OSOBISTEJ

Przewozów VIP luksusowymi busami (nowe pojazdy)

W zależności od wymagań proponujemy przewóz minibusami Business VIP w wersji max. 6 osób + kierowca lub max. 4 osób + kierowca (w obu przypadka istnieje jeszcze możliwość wykorzystania dodatkowego miejsca pasażera w 1 rzędzie obok kierowcy – w przypadku kiedy nie korzystamy z opcji ochrony osobistej).

Miejsca w układzie:

  • komfort podróż 4, 5, 6 osób
  • układ konferencyjny 4 osoby.

Oferta przewozu może być połączona z ochroną osobistą.

Wstępna konsultacja

250 zł netto*

Szacowany
czas

za 1 godzinę

Orientacyjna cena

od 100 zł netto

Specjalistyczny sprzęt

Koszty z bronią od 150 zł netto

* w przypadku skorzystania z usługi konsultacja zostaje wliczona w cenę zlecenia

Dodatkowe usługi

Ochrona osobista

Ochrona osobista – co powinieneś wiedzieć Realizując ochronę osobistą i mienia, stawiamy na pełny profesjonalizm działań. Licencjonowali specjaliści wykazują się szeregiem cech, umiejętności i niezbędną wiedzą, pozwalającą im pełnić...

Cennik

Wiemy, jak ważna i przydatna jest wiedza w zakresie kosztów usług, oferowanych w naszym biurze detektywistycznym. Dlatego w opisie, pod każdą usługą zawarliśmy przybliżony jej koszt. Oszacowanie ostatecznej ceny...

Przedstaw nam swoją sprawę i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.