Tajemniczy Pracownik – nowość

Tajemniczy Pracownik – nowość

„Tajemniczy Pracownik” to autorskie „narzędzie badawcze” stworzone przez Kancelarię Detektonica  jako odpowiedź na rosnące potrzeby podmiotów nie tylko w zakresie kontroli standardów obsługi Klienta i związanych z nimi procedur, ale dodatkowo również, kontroli wewnętrznej behawioralnych (w tym patologicznych) zachowań pracowników. Nasze dotychczasowe doświadczenie wskazuje, że jest to skuteczna i wiarygodna forma weryfikacji naturalnych postaw pracowników w ich rzeczywistym, niewymuszonym środowisku.

Oprócz korzyści, które niesie ze sobą usługa >>> „Tajemniczego Klienta”  (zapraszamy do zapoznania się z usługą bezpośrednio w zakładce), audytor wcielający się w „Tajemniczego Pracownika” dodatkowo może zaobserwować i poddać analizie:

  • patologiczne zachowania poszczególnych członków zespołu w zakresie obsługi klientów (kiedy pracownik ma pewność, że nie ma do czynienia z „Tajemniczym Klientem”)
  • zachowania pracowników mające negatywny i deprymujący wpływ na innych członków zespołu, np. obniżające morale
  • nieświadome lub celowe zaburzanie ładu i kultury korporacyjnej
  • mobbing
  • rozpowszechnianie nieprawdziwych lub oszczerczych informacji na temat pracodawcy, klientów lub innego pracownika
  • spisek, kradzieże pracownicze
  • zaangażowanie w pracę i wydajność poszczególnych pracowników
  • praktyczne umiejętności i merytoryczną wiedzę pracowników (niemożliwe do zweryfikowanie w praktyce na etapie rekrutacji).

Badania te przeprowadzane są przez naszych wykwalifikowanych audytorów wcielających się w role różnych pracowników badanej firmy (dobieramy człowieka do stanowiska).

Dzięki danym zawartym w przygotowanym przez nas raporcie końcowym, firma korzystająca z naszych usług będzie miała możliwość nie tylko poprawy standardów obsługi Klientów, ale również weryfikacji procedur zarządzania ludźmi, podziału i optymalizacji  obowiązków, wyeliminowania negatywnych i patologicznych zachowań poszczególnych pracowników.

Wstępna konsultacja

250 zł netto*

Szacowany
czas

8 godzin

Orientacyjna cena

1500 zł netto*

Specjalistyczny sprzęt

Koszty opcjonalne

* w przypadku skorzystania z usługi konsultacja zostaje wliczona w cenę zlecenia

Dodatkowe usługi

Joanna Najbor – Psycholog

Joanna Najbor Psycholog (wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne) W obliczu psychologicznego kryzysu człowiek nim dotknięty doświadcza zaburzeń w codziennym funkcjonowaniu. Ciężko radzić mu sobie z tym, co zaburzyło jego rzeczywistość...

Katarzyna Maśko – Radca Prawny

Katarzyna Maśko Radca Prawny (sprawy gospodarcze) Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego i postępowań sądowych w ramach indywidualnej kancelarii radcy prawnego. W pracy zawodowej realizuje zasadę uczciwości wobec...

Marek Bryling – informatyka śledcza, cyberprzestępczość

Marek Bryling Specjalista informatyki śledczej (cyberprzestępczość) Doświadczony Specjalista Cybersecurity, architekt systemów, lider techniczny i programista. W branży posiada ponad 23 lata doświadczenia. Głównie w rozwiązaniach backendowych, systemach rozproszonych ....

Przedstaw nam swoją sprawę i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.