Weryfikacja dokumentów

Weryfikacja dokumentów

Dokumenty, które posiadają moc prawną, czyli np. zaświadczenia, świadectwa, certyfikaty, umowy i dokumenty handlowe, stanowią dowód potwierdzający m.in. prawomocność transakcji handlowych, budują wiarygodność przedsiębiorstw i określają uprawnienia osób fizycznych. Na ich podstawie oceniamy również umiejętności i kwalifikacje pracowników oraz możliwości wykonawcze kontrahentów i partnerów biznesowych. Weryfikacja dokumentów polega na sprawdzeniu ich poprawności i autentyczności pod względem formalnym oraz merytorycznym.

Prowadzimy laboratoryjną weryfikację dokumentów, pozwalającą ustalić ich autentyczność. Nasze doświadczenie i możliwości techniczne gwarantują dokładną analizę zarówno pisma ręcznego, jak i maszynowego.

Sprawdzamy m.in. czy:

  • na dokumentach widnieją autentyczne podpisy osób uprawnionych do ich podpisania
  • autorem pisanych ręcznie dokumentów jest ta sama osoba, która je podpisała
  • maszynowo pisane dokumenty stworzone były na tej samej maszynie
  • z dokumentów usunięto bądź dodano do nich fragmenty tekstu po zatwierdzeniu i podpisaniu ostatecznej wersji
  • w dokumentach zastąpiono jakiekolwiek fragmenty tekstu innymi fragmentami, już po zatwierdzeniu i podpisaniu ostatecznej wersji.

Ponadto weryfikujemy dokumenty u źródła, czyli wystawcy. Sprawdzamy, czy instytucja ujęta na przedmiotowym dokumencie, rzeczywiście go wystawiła i wpisała na odpowiednią listę / zestawienie.

Dla dokumentów elektronicznym posiadamy usługę >>> informatyki śledczej

Wstępna konsultacja

250 zł netto*

Szacowany
czas

3 godzin

Orientacyjna cena

450 zł netto*

Specjalistyczny sprzęt

Koszty opcjonalne

* w przypadku skorzystania z usługi konsultacja zostaje wliczona w cenę zlecenia

Dodatkowe usługi

Marek Bryling – informatyka śledcza, cyberprzestępczość

Marek Bryling Specjalista informatyki śledczej (cyberprzestępczość) Doświadczony Specjalista Cybersecurity, architekt systemów, lider techniczny i programista. W branży posiada ponad 23 lata doświadczenia. Głównie w rozwiązaniach backendowych, systemach rozproszonych ....

Przedstaw nam swoją sprawę i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.