Zabezpieczenie spotkań biznesowych

Zabezpieczenie spotkań biznesowych

Zaufanie biznesowe do partnerów jest kluczowe w długofalowej współpracy między firmami, jednak często spotykamy się z zagrożeniami wynikającymi z nieuprawnionego rejestrowania głosu lub wideo podczas strategicznych spotkań.
Materiały uzyskane w ten sposób mogą zagrażać funkcjonowaniu organizacji i narażać je na straty finansowe oraz wizerunkowe.

Rekomendujemy więc sprawdzenie pomieszczeń przed kluczowymi spotkaniami, jak i zapewnienie poufności spotkania podczas ich trwania. Wykorzystując fizyczne i techniczne narzędzia detekcyjne oraz zagłuszające, możemy zapewnić pełną poufność prowadzonych rozmów. Dodatkowo zapewniamy fizyczną ochronę spotkań i wyjazdów służbowych przez licencjonowanych pracowników ochrony (z bronią i bez broni).

Nasz zespół przygotuje z Tobą, procedury prowadzenia spotkania tak, aby zachować prawo do prywatności uczestników. Dokona sprawdzenia pomieszczeń przed spotkaniem. Udostępni urządzenia do detekcji rejestratorów fonii i wizji, depozytory urządzeń i telefonów. Zapewni również infrastrukturę do zagłuszania komunikacji urządzeń rejestrujących na czas prowadzonego spotkania.

Wstępna konsultacja

250 zł netto*

Szacowany
czas

za 1 godzinę ochrony

Orientacyjna cena

150 zł netto*

Specjalistyczny sprzęt

Koszty + 45 zł/m2 weryfikacji pomieszczeń

* w przypadku skorzystania z usługi konsultacja zostaje wliczona w cenę zlecenia

Dodatkowe usługi

Marek Bryling – informatyka śledcza, cyberprzestępczość

Marek Bryling Specjalista informatyki śledczej (cyberprzestępczość) Doświadczony Specjalista Cybersecurity, architekt systemów, lider techniczny i programista. W branży posiada ponad 23 lata doświadczenia. Głównie w rozwiązaniach backendowych, systemach rozproszonych ....

Sprzęt i technika

Przedstaw nam swoją sprawę i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.