Weryfikacja kontrahentów

Weryfikacja kontrahentów

Podjęcie decyzji o nawiązaniu lub zawieszeniu współpracy z potencjalnym lub obecnym kontrahentem staje się często kluczową kwestią dla poprawnego funkcjonowania Twojej (lub kierowanej przez Ciebie) firmy. W takim momencie, bardzo często polegamy na niesprawdzonych informacjach lub pogłoskach. Zdecydowanie pewniejsze i dające rzetelną informację jest powierzenie zbadania kontrahenta profesjonalistom, którzy wcześniej obracali się w środowisku biznesu, a tym samym znają jego specyfikę i możliwości nadużyć.

Choć weryfikacja kontrahenta to pojęcie, które może kojarzyć się z nielegalnymi praktykami uzyskiwania informacji, to jednak zapewniamy Cię, że jest to w pełni uczciwa i zgodna z prawem metoda sprawdzenia kontrahenta biznesowego, która nie powinna budzić kontrowersji. Weryfikacja kontrahenta polega na uzyskiwaniu, przetwarzaniu i udostępnianiu informacji dotyczących sytuacji prawnej, kadrowej, handlowej, finansowej i ekonomicznej przedsiębiorstwa, na zlecenie innych podmiotów gospodarczych w celu szacowania ryzyka współpracy i unikania strat lub odzyskiwania należności. Dzięki czynnościom podejmowanym w ramach tej usługi możemy „prześwietlić” zarówno dotychczasowych, jak i przyszłych kontrahentów biznesowych, bez względu na to, czy mają swoje siedziby w kraju czy za granicą.

Poznaj naszą ofertę:

 • sprawdzenie wiarygodności danych firmowych
 • sprawdzenie wypłacalności, zadłużeń, przeterminowanych płatności
 • sprawdzenie prawdziwości deklarowanych elementów struktury biznesowej ważnych z punktu widzenia realizacji kontraktów (biura, magazyny, zaplecze techniczne, punkty sprzedaży, środki transportu, park maszynowy, itp.)
 • sprawdzenie struktury kadrowych i sposobów zatrudniania pracowników
 • sprawdzenie czynników mających wpływ na jakość produktów, komponentów i/lub obsługi klienta
 • sprawdzenie sposobu i procedur jakości obsługi klienta
 • weryfikacja powiązań gospodarczych (udziałowych, finansowych, zależności od siebie osób i spółek)
 • sprawdzenie sytuacji ekonomicznej, majątkowej oraz prawnej przedsiębiorstwa w celu ustalenia danych na temat wypłacalności
 • zebranie danych o ewentualnych przekształceniach firmy, sukcesjach i ich przyczynach
 • ustalenie powiązań osobowych właścicieli i kadry zarządzającej
 • weryfikacja tożsamości i wiarygodności partnerów biznesowych i potencjalnych kontrahentów, a także ich działań.

Bogate doświadczenie oraz niezbędna wiedza biznesowa jednego z naszych wyspecjalizowanych detektywów, wykorzystywana od lat w pracy detektywistycznej, daje gwarancję rzetelnego przeprowadzenia, szczegółowej analizy kontrahenta. Skutecznie pomagamy naszym klientom uzyskać dokładne i aktualne dane, dzięki którym podjęcie lub zaniechanie kooperacji z kontrahentem będzie oparte na faktach i stanie faktycznym.

Wstępna konsultacja

250 zł netto*

Szacowany
czas

30 godzin

Orientacyjna cena

4500 zł netto*

Specjalistyczny sprzęt

Koszty opcjonalne

* w przypadku skorzystania z usługi, konsultacja zostaje wliczona w cenę zlecenia

Dodatkowe usługi

Marek Bryling – informatyka śledcza, cyberprzestępczość

Marek Bryling Specjalista informatyki śledczej (cyberprzestępczość) Doświadczony Specjalista Cybersecurity, architekt systemów, lider techniczny i programista. W branży posiada ponad 23 lata doświadczenia. Głównie w rozwiązaniach backendowych, systemach rozproszonych ....

Ochrona osobista

Ochrona osobista – co powinieneś wiedzieć Realizując ochronę osobistą i mienia, stawiamy na pełny profesjonalizm działań. Licencjonowali specjaliści wykazują się szeregiem cech, umiejętności i niezbędną wiedzą, pozwalającą im pełnić...

Przedstaw nam swoją sprawę i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.