Testy lojalności pracowników i kontrahentów

Testy lojalności pracowników i kontrahentów

Jako detektywi prowadzący obecnie i w przeszłości własne działalności gospodarcze oraz piastujący stanowiska na różnych szczeblach kadry zarządzającej w podmiotach sektora prywatnego oraz państwowego, wiemy jak ważną kwestią dla firmy i ich przełożonych jest lojalność pracowników, którym niejednokrotnie powierza się strategiczne funkcje oraz wiedzę, która będąc wykorzystana w sposób niewłaściwy, może zachwiać stabilnością niejednego pracodawcy.

Zatem kiedy zdecydujesz się poddać wybranego pracownika ocenie i weryfikacji (bo np. szukasz zastępców lub kogoś do kierowania kluczowym działem, masz kilku kandydatów i każdy z nich wydaje się być odpowiedni, ale ostatecznie potrzebujesz wyselekcjonowania najbardziej właściwej osoby), zleć nam przeprowadzenie w sposób profesjonalny tego zadania. Nie da Ci to 100% gwarancji, ale znacznie ograniczy ryzyko dokonania nietrafionego wyboru. Należy tu zauważyć, że lojalny pracownik lub kontrahent, w zależności od okoliczności, nawet po wielu latach może zmienić swoją postawę wobec pracodawcy. Mają na to wpływ czynnik zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Może Ty, jako przełożony dowiesz się, co robisz niewłaściwie i czego brakuje Twojemu pracownikowi ze strony pracodawcy, aby czuł się stabilnie i bezpiecznie, a co za tym idzie był lojalny.

Nasi wybrani detektywi specjalizujący się w sprawach gospodarczych, mają wieloletnią, praktyczną wiedzę i doświadczenie w przeprowadzaniu rekrutacji oraz pozyskiwaniu pracowników, jak również weryfikacji ich kompetencji zawodowych oraz lojalność.

Zakres proponowanej usługi:

  • jako rekruterzy (łowcy talentów) lub potencjalni pracodawcy zaaranżujemy proces rekrutacji, organizując jedno lub szereg spotkań z pracownikiem (w zależności podatności kandydata i oczekiwań zleceniodawcy), odzwierciadlających prawdziwą, wieloetapową rekrutację
  • jeżeli pracownik w wyniku takiego procesu wykaże zainteresowanie zmianą pracy, weryfikujemy czynniki i warunki brzegowe, które mogłyby skłonić go do ostatecznej decyzji o zmianie pracy
  • następnie weryfikujemy, czy pracownik byłby skłonny wykorzystać nabytą w obecnej firmie wiedzę (np. za dodatkową premię mógłby zdradzić nad czym obecnie firma pracuje, jakie rozwiązania stosuje, itd.).

Po zakończonej weryfikacji sporządzimy raport i spotkamy się z Tobą w celu przedstawienia przebiegu spotkań z pracownikiem bądź kontrahentem. W przypadku pracownika, w zależności od oczekiwań, raport może zawierać nagrania wideo lub audio ze spotkań. Wówczas informujemy pracownika i pozyskujemy jego zgodę na rejestrację spotkań dla potrzeb rekrutacji. Do raportu możemy załączyć rozszerzoną opinię wydaną przez psychologa, specjalizującego się w ocenie osobowości zawodowej.
Wszelkie prowadzone przez nas działania są poufne i dyskretne, realizowane w taki sposób, aby nie doszło do dekonspiracji weryfikatora oraz zleceniodawcy.

Wstępna konsultacja

250 zł netto*

Szacowany
czas

16 godzin

Orientacyjna cena

2400 zł netto*

Specjalistyczny sprzęt

Koszty opcjonalne

* w przypadku skorzystania z usługi, konsultacja zostaje wliczona w cenę zlecenia

Dodatkowe usługi

Joanna Najbor – Psycholog

Joanna Najbor Psycholog (wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne) W obliczu psychologicznego kryzysu człowiek nim dotknięty doświadcza zaburzeń w codziennym funkcjonowaniu. Ciężko radzić mu sobie z tym, co zaburzyło jego rzeczywistość...

Katarzyna Maśko – Radca Prawny

Katarzyna Maśko Radca Prawny (sprawy gospodarcze) Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego i postępowań sądowych w ramach indywidualnej kancelarii radcy prawnego. W pracy zawodowej realizuje zasadę uczciwości wobec...

Przedstaw nam swoją sprawę i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.