Weryfikacja pracowników

Weryfikacja pracowników

Potrzeba weryfikacji może pojawić się, gdy jesteśmy na etapie zatrudniania nowego pracownika lub, gdy mamy wątpliwości co do zatrudnionego już personelu. Zbagatelizowanie kontroli pracowników może mieć poważne konsekwencje i wpłynąć negatywnie na funkcjonowanie firmy. Skuteczna weryfikacja personelu lub kandydatów jest więc niezbędna w prawidłowym funkcjonowaniu firmy.

Kancelaria Detektywistyczna Detektonica pomoże Ci w weryfikacji uczciwości i prawdomówności zarówno kandydata do pracy, jak również zatrudnionych pracowników. Posiadamy w naszym biurze detektywów gospodarczych wyspecjalizowanych w realizacji tego typu zleceń.

Gwarantujemy skuteczność i pełną dyskrecję. Dzięki naszej usłudze zdobędziesz wszystkie informacje, które mogą mieć wpływ na rozwój i działanie Twojej firmy.

Proponujemy usługi:

  • pozyskania informacji na temat poprzedniego zatrudnienia, przebytych szkoleń, wykształcenia kandydata (dotyczy pracowników wszystkich szczebli zatrudnienia, w tym kadry kierowniczej)
  • wywiadu środowiskowego i biznesowego dot. osoby kandydata
  • prześwietlenia historii zadłużenia kandydata i jego przeszłości kryminalnej
  • sprawdzenia wydajności pracy pracownika i wykorzystywanego czasu, w szczególności kiedy pracownik działa na zasadach: home office, zadaniowego trybu pracy, nienormowanego czasu pracy, pracy w terenie
  • sprawdzenia pracownika pod kątem ewentualnej współpracy z konkurencją
  • sprawdzenia pracownika pod kątem prowadzenia działalności konkurencyjnej
  • sprawdzenia pracownika podejrzanego o działanie na szkodę pracodawcy
  • potwierdzenie lub oczyszczenie z zarzutów wobec pracownika
  • prowokacji lub usługę tajemniczego klienta lub tajemniczego pracownika (więcej o usłudze Tajemniczy Klient i Tajemniczy Pracownik w dziale >>>Audyt)

Zleceniodawcy dostarczamy rzetelnie opracowany raport wraz z materiałem dowodowym.

Wstępna konsultacja

250 zł netto*

Szacowany
czas

16 godzin

Orientacyjna cena

2400 zł netto*

Specjalistyczny sprzęt

Koszty opcjonalne

* w przypadku skorzystania z usługi, konsultacja zostaje wliczona w cenę zlecenia

Dodatkowe usługi

Marek Bryling – informatyka śledcza, cyberprzestępczość

Marek Bryling Specjalista informatyki śledczej (cyberprzestępczość) Doświadczony Specjalista Cybersecurity, architekt systemów, lider techniczny i programista. W branży posiada ponad 23 lata doświadczenia. Głównie w rozwiązaniach backendowych, systemach rozproszonych ....

Laboratorium kryminalistyczne – przy współpracy z Instytutem Genetyki Sądowej

Toksykologia Kancelaria Detektywistyczna Detektonica na zlecenie Klienta dyskretnie pozyskuje materiał do badań i przeprowadza ekspertyzy przy współpracy z Instytutem Genetyki Sądowej (IGS), który jako jedyna placówka w Polsce ma...

Katarzyna Maśko – Radca Prawny

Katarzyna Maśko Radca Prawny (sprawy gospodarcze) Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego i postępowań sądowych w ramach indywidualnej kancelarii radcy prawnego. W pracy zawodowej realizuje zasadę uczciwości wobec...

Przedstaw nam swoją sprawę i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.