Usługi i wynajem profesjonalnego DRONA

Usługi i wynajem profesjonalnego DRONA

Realizujemy wynajem profesjonalnego drona DJI Mavic 2 PRO Zoom z operatorem posiadającym uprawnienia do lotów komercyjnych VOLS i BLOS – dronami do 25 kg. Oznacza to, że jako jedni z nielicznych na rynku usług, realizowanych za pomocą profesjonalnych dronów, możemy latać i rejestrować obraz nad zabudowaniami oraz innymi obszarami niedopuszczonymi dla przeciętnego operatora drona bez stosownych uprawnień.

Doskonaląc warsztat przez lata, rozszerzyliśmy ofertę o usługi dronami –  obecnie dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do gromadzenia danych z powietrza (filmowanie, zdjęcia, inspekcje, poszukiwania, monitorowanie).

Precyzyjne obrazowanie

Skutecznie lokalizujemy i obrazujemy przy użyciu drona z kamerą posiadającą zoom i rejestrującą obraz w jakości 4K. Daje to całe spektrum aktywności, pozwalających na dokumentowanie tego, co dla naszych Klientów jest najważniejsze.

Oto kilka przykładów użycia drona w naszej codziennej pracy operacyjno-wywiadowczej

– Właściciel firmy ogrodniczej, którego śledziliśmy na zlecenie dużej firmy ubezpieczeniowej, gdy opuszczał swoją posesję, ogrodzoną wysokim betonowym płotem, zawsze poruszał się o lasce i w gorsecie ortopedycznym. Ubezpieczyciel podejrzewał jednak, że jest zdrów i chce wyłudzić wysokie odszkodowanie. Aby sprawdzić, jak się zachowuje na swojej posesji, umieściliśmy nad nią niedużego drona. Kamera zainstalowana na pokładzie drona zarejestrowała, jak mężczyzna biega, a nawet przenosi na plecach ciężkie worki z ziemią. Właściciel firmy ogrodniczej po zapoznaniu się z nagraniem, zrezygnował z roszczeń.

– Realizowaliśmy zlecenie dla współwłaścicielki dużej firmy handlowej. Mieliśmy za zadanie objąć dyskretną „opieką” jej męża, który rzekomo z kolegami wybierał się na kilkudniowy odpoczynek nad morze na Hel. Okazało się, że w pokoju mieszkała z nim atrakcyjna blondynka. Pogoda w tym czasie była upalna, więc małżonek klientki z przyjaciółką dużo czasu spędzali na plaży. Nasz detektyw (doświadczony operator), ulokowany na plaży zaledwie kilkadziesiąt metrów od pary, zamierzał ich śledzić. Udając, że bawi się dronem, zawiesił maszynę w powietrzu zaledwie kilkanaście metrów nad leżącym biznesmenem i jego kochanką. Dron zarejestrował ich pocałunki i pieszczoty, których sobie nie szczędzili.

– Tym razem działaliśmy na zlecenie pięćdziesięcioletniego projektanta z Warszawy. Mężczyzna podejrzewał żonę o romans z lekarzem, którego poznała na Dolnym Śląsku. Kobieta wyjeżdżała z domu pod pretekstem odwiedzin koleżanki. Pojechaliśmy za nią do Opola. Zatrzymała się przed apartamentowcem na strzeżonym osiedlu. Ustaliliśmy, że jej kochanek mieszka na piątym piętrze. Prowadzenie obserwacji z innego mieszkania nie było możliwe. Postanowiliśmy więc w powietrzu, w znacznej odległości, na wysokości balkonu, umieścić drona z dużym zoomem. Wkrótce jego kamera uwieczniła żonę projektanta, jak uprawia seks z kochankiem.

Cennik

Cena usługi wynajmu profesjonalnego drobna DJI Mavic 2 PRO Zoom z operatorem posiadającym uprawnienia do lotów komercyjnych VOLS i BLOS – dronami do 25kg ustalana jest na podstawie ilości godzin najmu dla jednego zlecenia. Podane kwoty są cenami netto za 1 godzinę wynajmu.

 • 1 godz. – 950 zł netto
 • 2 godz. – 750 zł netto
 • 3 godz. – 650 zł netto
 • 4 godz. – 550 zł netto
 • 8 godz. – 450 zł netto
 • 16 godz. – 350 zł netto
 • 24 godz. – 320 zł netto
 • 32 godz. – 310 zł netto
 • 40 godz. – 299 zł netto
 • 48 godz. – 290 zł netto

Do w/u cen należny doliczyć ew. koszty dojazdu poza obszar aglomeracji Wrocławskiej:

 • dla usługi przewidzianej do 4h: do 10 km – 0%, do 50 km – 5%, do 100 km – 10%
 • dla usługi przewidzianej na 8h: do 50 km – 0%, do 100 km – 5%, do 200 km – 10%
 • dla usługi przewidzianej na 16h: do 100 km – 0%, do 200 km – 5%, do 350 km – 15%, do 400 km – 20%
 • dla usługi przewidzianej na 24h i więcej: do 100 km – 0%, do 200 km – 10%, do 350 km -15%, do 400 km – 20%

Wstępna konsultacja

w ramach usługi

Szacowany
czas

za 1 godzinę

Orientacyjna cena

od 290 zł netto*

Specjalistyczny sprzęt

Koszty w zależności od ilości godzin w zleceniu

* w przypadku skorzystania z usługi konsultacja zostaje wliczona w cenę zlecenia

Dodatkowe usługi

Katarzyna Maśko – Radca Prawny

Katarzyna Maśko Radca Prawny (sprawy gospodarcze) Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego i postępowań sądowych w ramach indywidualnej kancelarii radcy prawnego. W pracy zawodowej realizuje zasadę uczciwości wobec...

Przedstaw nam swoją sprawę i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.